עיסוי יוני ועיסוי לנקודה הקדושה

"יוני" הוא השם בסנסקריט לאיבר המין הנשי, ומשמעותו "המקדש הפנימי"

הקשר שלנו כנשים עם אבר המין שלנו אינו מובן מאליו.

פעמים רבות הוא מלווה בתחושת פגיעות, בבושה, אשמה, הסתרה ופחד.

כאשר אנו מנותקות ממנה זו הזמנה לכאב, כעס, תסכול וכיווץ.

וכאשר אנו נוכחות ביוני וברחם זה חיבור למהות הפנימית הכי עמוקה , למי שאנחנו,

זהו שער לחוויה של אושר והגשמה

 

זה הזמן ליצור הכרות מחדש ממקום של אהבה וכבוד

 

בעיסוי אנו לומדים להכיר מחדש ולחוות את היוני ברבדים שונים של תחושות ורגשות,

אנו פוגשים משקעים שהצטברו, או טראומות שנאגרו, ולומדים לנקות ולשחרר אותם כדי לאפשר לאנרגיית החיים לזרום בקלות, לרפא ולשקם תחושת ערך, נוכחות, עונג ועוצמה.

 

הנקודה הקדושה היא שם שניתן לנקודת ה-G.  נשים בד"כ, מכירות את הדגדגן כמקום של עונג ולוקח זמן לפתח יחסים עם נקודת ה-G , שהיא משמעותית וחשובה , מאחר והיא מאפשרת לנו להיזכר בעוצמה שלנו ולטפח את מי שאנחנו.

 

העיסוי מאפשר לנו לקלף שכבות של הגנה ובושה, של הסתרה וסגירות.  לגעת בנקודות ובלוטות בנרתיק שבד"כ אינן מקבלות מגע בזמן חדירה והן חשובות ביותר לרווחה אישית ותחושת סיפוק מלאה יותר, לבריאות, לעונג, לאורגזמה ולאקסטטיות הנשית.

 

מטרת העיסוי היא לפתוח ערוץ של ריפוי לאיבר המין שלנו, ללמד אותנו להיות נוכחות באופן מלא, ממקום של אהבה והוקרה, עם כל הרגשות שעולים!! לטפח את המהות הנשית המזינה, היצירתית, את מעיין החיים שבתוכנו.

 

לעיסוי זה דרושה הכנה ועבודה עם השריון של הגוף

 

כשמגיע זוג, אני מלמדת את הגבר/האישה להעניק עיסוי כזה לבת הזוג, זה מאוד מקרב בין בני הזוג ובונה אמון וביטחון ממקום חדש של שותפות. הגבר לומד להכיר את הגוף הנשי ואת איבר המין ממקום של קדושה, חיבור ללב וכבוד

 

עיסוי יוני הוא כלי למידה עוצמתי ביותר, הן לנשים והן לגברים, להתחבר למהות הפנימית, לאנרגית החיים ולצמיחה!!

 

"בתוכה הוא עלול שלא למצוא את עצמו, בתוכה הוא יטבע בתוך נוכחות חדשה, נוכחות זו תגזול ממנו את אנוכיותו, את הריכוז העצמי שלו בכך שהיא בו בזמן תהיה שקטה עד מאוד ותובענית לחלוטין בשקט שלה. ואז האישה תתחיל ללמד את הגבר באמצעות מיניותה, בכל פעם שהוא ייכנס לתוכה, היא תשנה אותו, טבול בתוך השקט הזה הוא ייצא מישהו אחר" (בארי לונג)