מאמרים

מאמר מיניות בגיל 50+

 

הבריאות המינית היא משמעותית וחשובה לגברים ונשים – מגע, חום, אינטימיות, ארוטיות ומיניות נחוצים ואפשריים גם בגיל השלישי ותורמים לבריאותנו הפיסית, הנפשית, הרוחנית, לחיוניות לתפיסת עצמנו, דימוי עצמי לתחושת השלומות ה well-being .

אחת המורות הטנטריות שהכרתי אמרה פעם שלטנטרה מגיעים אנשים שהם בוגרים יותר, וזה נכון רוב האנשים שמגיעים אלי הם בגילאים שבין 38 ל 68 וזאת משום שהם כבר ניסו הכל  והתייאשו מהמין הרגיל. בגיל מבוגר יותר פחות ממהרים ואפשר יותר לשהות ולהפוך את מעשה האהבה למדיטציה. או למשחק

 

מיניות נשית- וסודות הרחם

למה המיניות חשובה?... למה חשוב לטפח אותה?
יש משפט באנגלית שאומר כל כך יפה: sexuality is not what we do it's what we are

מיניות ויחסים בהריון ואחרי לידה

הגישה והתפיסה הראשונית של המיניות של כל אחת משפיעה גם במהלך ההריון ולאחר הלידה, כלומר במידה והאישה אוהבת את המין ודואגת לטפח אותו לא תרגיש הבדל רב,  אישה שפחות פתוחה למין – תראה בהריון הזדמנות לדחוק זאת רחוק יותר...

שער הרחמים

מאמר בשיתוף עם ד"ר דבורה לדרמן דניאלי. 
כשאתן עשות סקס בלב לא שלם או מוותרות על עצמכן במהלכו, אתן מסכנות את בריאותו של הרחם שלכן

לגלות את המיניות שבך

החיזור יכול להתחיל מהבוקר, בחיבוק, בליטוף, בשליחת הודעה, במבט מיוחד בעיניים.
כשאתה מלטף אותה אמור לה כמה היא יפה ונעימה לך (רק את האמת בבקשה), שתף אותה בתחושות הגוף גם אם האגו שלך, השריון שלך, לא תמיד יאהב את זה.

עיסוי לינגם ועיסוי לנקודה הקדושה

הנקודה הקדושה אצל הגבר מתייחסת לבלוטת הערמונית, הממוקמת במוצא שלפוחית השתן וקרובה לרקטום. הערמונית חשובה לפוריות הגבר בכך שהיא מפרישה את נוזל הערמונית המגן על תאי הזרע.

עיסוי יוני ועיסוי לנקודה הקדושה

"יוני" הוא השם בסנסקריט לאיבר המין הנשי, ומשמעותו "המקדש הפנימי"
הקשר שלנו כנשים עם אבר המין שלנו אינו מובן מאליו.