לגלות את המיניות שבך

תלונה גברית טיפוסית היא: "היא לא נותנת לי... אני רוצה יותר ממנה....היא לא אוהבת מין.."

תלונה נשית טיפוסית היא: "הוא רק רוצה לשכב איתי... רק מין מעניין אותו..."

מיניות נשית שונה ממיניות גברית הן במאפיינים השונים והן בקצב - וטוב שכך!

מיניות נשית היא רחבה ומפוזרת בכל הגוף. נשים הן אורגזמתיות מעצם טבען ויכולות להתענג על מגע וארוטיות לאורך זמן. הן נפתחות למין דרך הלב והרגש. לכן גברים, אתם מוזמנים לפתח את אמנות החיזור, הפלירטוט, תשומת הלב, במילים במחוות ובמעשים.
כך תשחררו את התלונה "היא לא נותנת לי..". 
החיזור יכול להתחיל מהבוקר, בחיבוק, בליטוף, בשליחת הודעה, במבט מיוחד בעיניים.
כשאתה מלטף אותה אמור לה כמה היא יפה ונעימה לך (רק את האמת בבקשה), שתף אותה בתחושות הגוף גם אם האגו שלך, השריון שלך, לא תמיד יאהב את זה. היא אוהבת שאתה נוגע בה, פשוט ככה, בלי שהיא תצטרך לתת לך משהו בתמורה. כך היא תסמוך עליך שאתה איתה ותרשה לעצמה להיפתח. כוחה של האישה הוא בפתיחות שלה, ברכות, ביצירת מרחב של עונג. היא אוהבת שאתה מפתיע אותה בפרח, בכוס תה, במרק חם, בחיבוק, בשיר אהבה. היא אוהבת שאתה לוקח אותה, וכשהיא נפתחת אליך, כל כולה, אתם בגן עדן!!

מיניות גברית היא ממוקדת ומכוונת מטרה, היא שואפת לכבוש ולהכניע – שזה בעצם גם הכוח שלה וגם המוקש. גברים נפתחים לרגש וללב דרך המין. כשאת יודעת זאת את יוצקת חושניות, חגיגה, הרבה עונג, אהבה וקודש לתוך ההתעלסות שלכם, בשבילך - לא בשבילו. את משחררת את התלונה "הוא רק רוצה לשכב איתי..". את חוגגת את האישה הארוטית הפראית שבך (מותר לך) ומכוונת ללב שלו שמשתוקק להיפתח!! 
הוא אוהב שאתם מדברים על מין, ושאת משתפת אותו במאוויים שלך. הוא אוהב לראות אותך מתענגת ברכות, בעוצמה שלך, מתעקשת עלייך. הוא מוכן להעניק לך הכל. זה הכוח שלו ליצור ולברוא – בשבילך. וכשהוא נפתח אלייך מהלב העצום שלו – אתם בגן עדן!!

הסוד הוא בעצם בחשיפה. על בני הזוג להסכים להיות חשופים זה מול זה ואין זה דבר מובן מאליו. 
הסוד הוא לנקות, לנקות, לנקות – משקעים; 
הסוד הוא לדבר אמת – להגיד מה לא נוח לי, מה עוצר אותי;
הסוד הוא לגלות מחדש את ההרפתקה;
הסוד הוא לבוא אל מעשה האהבה עם תמימות של ילדים;
הסוד הוא בנשימה עמוקה;
הסוד הוא בלהסתכל בעיניים, בלהיות נוכחים;
הסוד הוא בכיווץ שרירי רצפת האגן;
הטנטרה הטיבטית לדוגמה נותנת לנו את הכלים לדעת את עצמנו, לחבר בין הקצבים השונים ולנוע ביחד.

הנה לפניכם סיפור של אחד הזוגות שהגיע אלי לקליניקה. במשך שנתיים לא העזה האישה לומר לבן זוגה שהמגע שלו לא נעים לה, והיא פשוט הלכה ונסגרה. כתוצאה מכך גם התשוקה שלה בגוף נעלמה. היא תירצה זאת לעצמה בכך שהיא שומרת על הזוגיות והמשפחה, ומגוננת על בן זוגה מפני הביקורת שלה, בעוד שלמעשה היא פגעה בעצמה ואיבדה את הקשר הפשוט לגופה. כאשר העזה לפתוח את זה באומץ רב ובאהבה, הוא הקשיב והיא השתחררה, והם למדו יחד לגלות מקומות חדשים של מגע ועונג.

האישה מעצם היותה אישה היא מפתח לעוצמה של הגבר ולהיפך. הגבר יכול לאפשר לאישה להיות במלוא עוצמתה. אנחנו לא הפוכים או מנוגדים – אנחנו משלימים זה את זה.

מאחלת לכולנו להתענג על השונה מאיתנו ולהתעצם.